SFERIS i LEDLENSER sponsorem Mazovia 24h Marathon

Miło nam poinformować, że do grupy naszych sponsorów dołączyła marka LEDLENSER oraz jej polski dystrybutor – sklep on-line SFERIS. Firma LEDLENSER to jeden z liderów na rynku w dziedzinie latarek ręcznych i czołowych LED.

Podczas maratonu 24h będziecie mierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, ale także z ciemnością w trakcie jazdy nocą. Dlatego wspólnie z naszym nowym sponsorem dajemy Wam możliwość rozszerzenia pakietu startowego. Proponujemy Wam do wyboru:

Cena tych wyjątkowych czołowych latarek zjeżdża dla Was w dół o 50 proc.! Skorzystacie z okazji, by podczas jazdy nocą być odpowiednio przygotowanym.

* SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży oferująca produkty elektroniki użytkowej, specjalistycznej oraz gospodarstwa domowego. Zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na rynku istnieje już od 1998 roku.. Szaro-zielone logo SFERIS zdobi nie tylko wejścia do salonów własnych w prestiżowych centrach handlowych, ale także salony partnerskie w całej Polsce. Zespół świetnie przygotowanych doradców w myśl hasła "Zaufaj Ekspertom" dba o satysfakcję Klientów, oferując im nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takich jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, leasingu, ubezpieczenie produktów, a także płatności szybkim przelewem poprzez platformę PayU oraz system transakcyjny PayPal. Rozwój sieci na obszarze całej Polski oraz nowoczesne projekty e-commerce to najważniejsze punkty strategii firmy.

Spółka jest zdobywcą wielu nagród, m.in. "Laur Klienta"; "Złoty Laur Klienta" czy "Bezpieczny eSklep".

Więcej informacji na: www.sferis.pl i na FB

Więcej informacji na: www.sferis.pl i na FB

2017-06-08 POWRÓT
Partnerzy