Rating:
98.4%
98.4%
Starty: 0/33/40
Rating:
97.8%
97.8%
Starty: 0/28/28
Rating:
96.9%
96.9%
Starty: 0/53/56
Rating:
95.7%
95.7%
Starty: 0/44/60
Rating:
92.4%
92.4%
Starty: 1/65/81
Rating:
92.2%
92.2%
Starty: 0/6/16
Rating:
92.1%
92.1%
Starty: 0/29/30
Rating:
92%
92%
Starty: 1/67/80
Rating:
91.4%
91.4%
Starty: 1/36/62
Rating:
91.4%
91.4%
Starty: 0/13/17
Rating:
90.4%
90.4%
Starty: 0/22/50
Rating:
89.2%
89.2%
Starty: 0/94/206
Rating:
86%
86%
Starty: 0/71/78
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 0/26/26
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 0/27/37
Rating:
84.7%
84.7%
Starty: 0/77/100
Rating:
84.4%
84.4%
Starty: 0/42/78
Rating:
82%
82%
Starty: 0/31/41
Rating:
81.8%
81.8%
Starty: 0/24/24
Rating:
79.1%
79.1%
Starty: 0/7/7
Rating:
75.7%
75.7%
Starty: 0/22/23
Rating:
70.1%
70.1%
Starty: 0/28/33
Rating:
59.6%
59.6%
Starty: 0/24/31
Razem: 23

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 1887.87 punktów na tym maratonie. Punktowali: Jarosław Wołosiuk (M:500.00), Tomasz Piotrowski (M:464.53), Iwona Zaniewska (M:461.91), Wojciech Krom (M:461.43).

Team jest teraz na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2020-02-19 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 4 zawodników, łącznie pokonując 0 km w czasie 07:01:29.

½Pro (0 km) jechali: Jarosław Wołosiuk (czas 01:38:23, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Tomasz Piotrowski (czas 01:46:54, śr. 0.0 km/h, 464.53 pkt), Iwona Zaniewska (czas 02:16:44, śr. 0.0 km/h, 461.91 pkt), Wojciech Krom (czas 01:47:36, śr. 0.0 km/h, 461.43 pkt).

2020-02-19 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3210.91 punktów na tym maratonie. Punktowali: Jarosław Wołosiuk (G:600.00), Andrzej Poczopko (G:600.00), Emil Kruba (G:546.72), Anna Kołatka (M:500.00), Wojciech Krom (M:487.18), Rafał Banul (M:477.01).

Team jest teraz na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-10-13 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 11 zawodników, łącznie pokonując 543 km w czasie 17:01:18.

Pro (41 km) jechali: Jarosław Wołosiuk (czas 01:59:11, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Andrzej Poczopko (czas 01:59:12, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Emil Kruba (czas 02:10:49, śr. 0.0 km/h, 546.72 pkt).

½Pro (60 km) jechali: Anna Kołatka (czas 01:32:49, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Wojciech Krom (czas 01:25:49, śr. 0.0 km/h, 487.18 pkt), Rafał Banul (czas 01:28:49, śr. 0.0 km/h, 477.01 pkt), Maksymilian Dawid (czas 01:33:08, śr. 0.0 km/h, 473.96 pkt), Beata Kruba (czas 01:48:29, śr. 0.0 km/h, 463.28 pkt), Grzegorz Koziorowski (czas 01:35:23, śr. 0.0 km/h, 462.78 pkt), Iwona Zaniewska (czas 01:44:54, śr. 0.0 km/h, 461.87 pkt).

Zawodów nieukończył Tomasz Piotrowski.

2019-10-13 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy