Rating:
98.6%
98.6%
Starty: 0/0/7
Rating:
95.1%
95.1%
Starty: 6/130/133
Rating:
94.3%
94.3%
Starty: 10/77/110
Rating:
93.4%
93.4%
Starty: 7/41/57
Rating:
92%
92%
Starty: 4/7/7
Rating:
91.8%
91.8%
Starty: 5/58/74
Rating:
91.5%
91.5%
Starty: 1/11/18
Rating:
90.4%
90.4%
Starty: 10/28/41
Rating:
90%
90%
Starty: 0/13/14
Rating:
89.5%
89.5%
Starty: 0/52/67
Rating:
88%
88%
Starty: 9/11/14
Rating:
88%
88%
Starty: 2/15/18
Rating:
86.8%
86.8%
Starty: 8/23/32
Rating:
86.7%
86.7%
Starty: 0/29/29
Rating:
86.7%
86.7%
Starty: 17/42/106
Rating:
86.5%
86.5%
Starty: 1/17/18
Rating:
86.2%
86.2%
Starty: 17/59/107
Rating:
85.3%
85.3%
Starty: 3/138/146
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 3/88/101
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 2/45/52
Rating:
82.7%
82.7%
Starty: 0/37/40
Rating:
81.2%
81.2%
Starty: 4/4/4
Rating:
80.3%
80.3%
Starty: 6/10/10
Rating:
80%
80%
Starty: 7/48/88
Rating:
78.5%
78.5%
Starty: 0/11/12
Rating:
76.2%
76.2%
Starty: 1/1/1
Rating:
75.9%
75.9%
Starty: 0/17/19
Rating:
75.4%
75.4%
Starty: 7/107/147
Rating:
75%
75%
Starty: 0/36/36
Rating:
72.8%
72.8%
Starty: 0/10/10
Rating:
69.9%
69.9%
Starty: 0/14/15
Rating:
69%
69%
Starty: 2/28/35
Rating:
65.2%
65.2%
Starty: 0/3/3
Rating:
64.3%
64.3%
Starty: 12/114/131
Rating:
63.8%
63.8%
Starty: 2/10/10
Rating:
55.6%
55.6%
Starty: 11/88/102
Starty: 0/8/9
Starty: 0/8/8
Starty: 0/11/11
Starty: 0/30/31
Starty: 0/7/7
Starty: 0/19/19
Starty: 0/1/1
Starty: 0/7/7
Starty: 0/0/0
Starty: 0/14/18
Starty: 0/2/2
Starty: 0/7/7
Starty: 0/3/3
Starty: 0/8/10
Razem: 50

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2019 w kategorii Open

W drużynie

Awans o 2 pozycje!

Drużyna zdobyła 3119.93 punktów na tym maratonie. Punktowali: Grzegorz Ostrowski (G:600.00), Sławomir Sokolnicki (G:527.93), Marcin Lange (G:502.43), Anna Ostrowska (M:500.00), Arkadiusz Wyszkowski (M:496.55), Adam Płoski (M:493.02).

Team jest teraz na 7 miejscu w klasyfikacji generalnej.

wczoraj Przeczytaj

W zawodach wystartowało 17 zawodników, łącznie pokonując 853 km w czasie 18:01:09.

Pro (41 km) jechali: Grzegorz Ostrowski (czas 03:54:46, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Sławomir Sokolnicki (czas 04:26:49, śr. 0.0 km/h, 527.93 pkt), Marcin Lange (czas 03:56:57, śr. 0.0 km/h, 502.43 pkt).

½Pro (65 km) jechali: Anna Ostrowska (czas 02:32:00, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Arkadiusz Wyszkowski (czas 02:10:25, śr. 0.0 km/h, 496.55 pkt), Adam Płoski (czas 02:11:21, śr. 0.0 km/h, 493.02 pkt), Paweł Pomaski (czas 02:14:04, śr. 0.0 km/h, 483.03 pkt), Kamil Piotrowicz (czas 02:17:35, śr. 0.0 km/h, 470.68 pkt), Paweł Słupek (czas 02:09:53, śr. 0.0 km/h, 451.30 pkt), Martin Fedor (czas 02:13:50, śr. 0.0 km/h, 437.98 pkt), Radosław Kamiński (czas 02:14:15, śr. 0.0 km/h, 436.62 pkt), Rafał Kłos (czas 02:45:29, śr. 0.0 km/h, 391.33 pkt), Zdzisław Górski (czas 03:54:16, śr. 0.0 km/h, 312.29 pkt).

Fit (20 km) jechali: Anna Krętkowska (czas 01:21:38, śr. 14.7 km/h, 300.00 pkt), Łukasz Pszczółkowski (czas 00:58:32, śr. 20.5 km/h, 280.01 pkt), Renata Sarnowska (czas 01:19:08, śr. 15.2 km/h, 248.82 pkt), Ireneusz Krajza (czas 01:28:50, śr. 13.5 km/h, 194.41 pkt).

wczoraj Przeczytaj

Awans o 1 pozycję!

Drużyna zdobyła 2963.80 punktów na tym maratonie. Punktowali: Sławomir Sokolnicki (G:539.79), Anna Ostrowska (M:500.00), Grzegorz Ostrowski (M:500.00), Radosław Kamiński (G:484.05), Arkadiusz Wyszkowski (M:483.85), Adam Płoski (M:456.11).

Team jest teraz na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-08-07 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 14 zawodników, łącznie pokonując 770 km w czasie 04:01:00.

Pro (45 km) jechali: Sławomir Sokolnicki (czas 03:43:34, śr. 0.0 km/h, 539.79 pkt), Radosław Kamiński (czas 03:23:17, śr. 0.0 km/h, 484.05 pkt).

½Pro (75 km) jechali: Anna Ostrowska (czas 02:04:02, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Grzegorz Ostrowski (czas 01:54:40, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Arkadiusz Wyszkowski (czas 01:46:19, śr. 0.0 km/h, 483.85 pkt), Adam Płoski (czas 01:52:47, śr. 0.0 km/h, 456.11 pkt), Kamil Piotrowicz (czas 01:56:59, śr. 0.0 km/h, 439.74 pkt), Martin Fedor (czas 02:01:40, śr. 0.0 km/h, 423.36 pkt), Rafał Kłos (czas 02:11:37, śr. 0.0 km/h, 390.84 pkt), Zdzisław Górski (czas 03:10:34, śr. 0.0 km/h, 319.00 pkt).

Fit (20 km) jechali: Anna Krętkowska (czas 01:08:57, śr. 17.4 km/h, 300.00 pkt), Zbigniew Bober (czas 00:50:37, śr. 23.7 km/h, 290.71 pkt), Łukasz Pszczółkowski (czas 00:47:13, śr. 25.4 km/h, 272.36 pkt), Ireneusz Krajza (czas 01:07:44, śr. 17.7 km/h, 196.28 pkt).

2019-08-07 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy