Lista startowa i osób oczekujących
Mazovia 24h Marathon

2019-06-22 - Zagnańsk

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
Adamski Robert FM3 Meble Marzenie TEAM
9 Baczewski Jerzy FM4
Bagiński Dominik GM2 Grill Team Toruń Pro
831 Barabasz Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Barańczyk Piotr GM3 Circle K Cycling Team Pro
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
Bednarczyk Bożena FK2 BIKEHOLIC TEAM
Będkowski Paweł GM1 Pro
Białek Patryk FM2 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz FM5 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Bogdański Marcin FM3 bajkszop.com
Bogusz Marcin GM2 Pro
Bregier Piotr FM4 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
Bregier Szymon FM0 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
Bryszewski Antek FM0 MKS KARKONOSZE
Bryszewski Paweł FM3
1678 Brześkiewicz Dorota Open Mińska Grupa Rowerowa Pro
Bukowski Leszek GM5 PTT DELTA PŁOCK Pro
Celiński Marcin FM3 GO Sport Scrapper Team
Chądzyński Cezary FM4 DYNAMO PAK-PLAST Mińsk Mazowiecki
Chmielewska Magda FK2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
313 Chojnacki Artur FM3
1318 Chomiankiewicz Piotr GM3 mtb.bieszczady.pl Pro
Choryłek Leszek GM5 Pro
816 Cichecki Jacek FM4 GO Sport Scrapper Team
Cieślak Artur FM3
Cieślak Jacek GM4 Pro
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
Daleszak Adrian FM3
73 Dąbkowski Dariusz FM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dąbrowski Krzysztof GM3 Pro
645 Dobrzyński Michał FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
1192 Dorsz Jacek FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Maciej FM1
1183 Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dziadek Łukasz FM2 Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
86 Falkowski Arkadiusz FM3 SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Flis Robert GM2 BIKE CLUB Janów Lubelski Pro
2027 Fusiara Tomasz GM3 BIKE CLUB Janów Lubelski Pro
Gawerski Leszek GM3 Pro
Gawron Marek FM5 Warach-Rowery
1374 Gierczak Przemysław FM3 Hurom Sławno Accent
Gołoś Marcin FM3
52 Goździński Paweł FM7 Lesz`Go! Rogów Masters
21 Grabowski Paweł FM3 MCP Bike Team
1583 Gruca Karolina FK3 Goldensubmarine RACING TEAM
58 Grudziński Tomasz FM6
1 Halwa Pawel FM4
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
Jarosiński Mateusz GM4 BikeRoomTeam Lublin Pro
Jędrys Mariusz FM3 DarkSideRunners
Jończyk Jakub FM2 Crazy Racing Team
1010 Jusiak Jacek FM3 ETI LKKG JASTKÓW
1666 Kalitowski Maciej GM3 Pro
Karwatowicz Karol FM2 LDE Team
2018 Kaska Paweł GM2 Mińska Grupa Rowerowa Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
Kaszuba Robert FM4
1150 Kisiel Krzysztof FM4 Team PKO Bank Polski
Kita Grzegorz FM3
Klaus Albert FM3 KAMYK Radzymin MTB Team
Klaus Monika FK3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
812 Kleps Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1992 Kluch Łukasz FM2
1774 Kłudkiewicz Antonina FK2 IFON KolarzKlub
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
Korgul Marcin GM2 Bike Room Team Pro
46 Kosiński Włodzimierz FM3
1967 Kosut Tomasz FM4
Kowalski Karol FM3 FTI Racing Team
Kowalski Krzysztof GM2 Grill Team Toruń Pro
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary FM3 PEK-MONT EKIPA MTB
Kozub Rafał GM3 Pro
Koźmiński Paweł GM4 Michelin Team Pro
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
1193 Kramska-Dorsz Katarzyna FK2 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Królik Filip FM3
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
1773 Krupa Adrian FM1 IFON KolarzKlub
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
Kuczyński Dariusz FM4
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4
Lech Mariusz FM2
Lech Paweł GM3 Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
Lewandowski Rafał FM3 BIKE SPORT DZIAŁDOWO
Lewczuk Sławomir GM3 Pro
Lisowski Szymon FM3
Łukomski Daniel FM2
Łuszcz Wojciech GM5 Pro
Łyżwa Michał FM0
Maciejczyk Tomasz GM3 Pro
Malik Juliusz GM3 Nikośbike Pro
Małecki Piotr GM3 Pro
Matulewicz Marek GM3 Pro
Matusiak Bartosz FM2 bajkszop.com
Michalak Artur GM3 Pro
1005 Mikołajczyk Marcin GM3 Pro
225 Mikołajczyk Paweł FM1 GO Sport Scrapper Team
Młodawski Bartłomiej GM4 Pro
Mrowiński Adam FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Namysł Łukasz FM2 Nikośbike
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap
1016 Niewęgłowski Jarosław FM3 IT UTIL
1398 Nowicki Rafał FM0 Mińska Grupa Rowerowa
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
Okła Mateusz GM2 Pro
5030 Olesiejuk Aniela FKM Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł FM2
Ostromecki Szymon GM2 T4B team Pro
Panyło Artur GM4 Pro
Panyło Daniel GM1 Pro
Panyło Kacper GM1 Pro
Panyło Miłosz GM1 Pro
Papros Marcin FM3 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
Pawłowski Radosław GM4 Paweł, zapisz się albo jesteś cieniasem! Pro
Pazyna Izabela FK3 KOMOBIKE SCOTT
2 Peciakowski Robert FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
Pieńkos Tomasz GM3 Bikeholic Team Ostrów Maz Pro
Pogorzelska Justyna Open Marudaskład Pro
Pogorzelski Artur GM2 Marudaskład Pro
74 Poluchowicz Artur FM4 Hurtap
1515 Puchyr Tomasz FM4 SkierVelo
Pyczek Krzysztof GM3 Szwagier Team Pro
1978 Pytlak Adam GM3 Mińska Grupa Rowerowa Pro
Raj Radosław GM2 Pro
860 Reszke Marcin FM2 BRAZERS
Rogala Adam GM1 Pro
Rogalski Sebastian FM3 BIKE SPORT DZIAŁDOWO
401 Rojda Tomasz FM4 Alumex MTB Team
Romanovski Valerjan FM4 Rekord Guinnessa 48h
Rowicka Olga FK3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
1595 Rowicki Rafał FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
844 Różycka Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
Rudziński Marcin GM4 Pro
1976 Rutkowski Rafal FM3
Ryś Paweł FM2 Meble Marzenie Team
Rzodeczko Jacek GM5 Pro
Salwa Tomasz FM4 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
5399 Sanni Faris FMM
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Sidło Damian FM3
Sikora Paweł GM3 Bikeholic Team Pro
Sitkowski Krystian GM3 Pro
Skrzypczyk Artur FM3
Słociński Sebastian FM3 Sutrisept MTB Team
Smolarz Daniel GM2 Gomola Trans Airco Pro
88 Sobczuk Joanna FK2 Wodociągi Warszawskie
Sobczyk Michał FM4 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
Sokołowski Arkadiusz FM4 Michelin Team
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team
Stępień Tomasz FM4 BIKE EXPO NARODOWY TEAM
Sulik Sławomir GM4 Makro Cycling Team Pro
Surdyk Joanna FK3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Maciej FM3 KAMYK Radzymin MTB Team
Szela Leszek FM3 łowcy szerszeni
Szóstakowski Maciej FM3 Grill Team Toruń
Szwed Mateusz FM2 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
Szymański Gabriel GM2 Pro
Ściga Maciej FM3 Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
Ślipko Andrzej GM2 Siła i Czosnek Pro
Tkaczyk Maciej FM3 MTB Ostróda Team
Tomal Marcin GM3 Szwagier Team Pro
Trawicka Emilia FK1
Uczkiewicz Jarek FM3 KAMYK Radzymin MTB Team
Walczak Łukasz FM2
Walkiewicz Dariusz FM4 SUTRISEPT MTB TEAM
83 Wichrowski Maciej FM2
Wodyczko Michał GM2 Pro
Wojciechowski Wojciech GM3 Grill Team Toruń Pro
Wojtasiewicz Wojciech FM2 Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
1913 Woroniecki Dawid FM3 NC+ SPORTS TEAM
108 Wójcik Leszek FM4
Wójcik Mirosław FM3 Gomola Trans Airco
Wójcik Sebastian GM3 Pro
Wrzesień Patryk GM2 BOBROWNICY MTB TEAM Pro
77 Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group
87 Zaród Łukasz FM3 GO Sport Scrapper Team
Zasada Aleksandra FK3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
430 Zieliński Adam GM3 Pro
90 Zielkowski Marcin FM2
Zychowicz Roman FM2 Łaj Not Meble Marzenie
Żaczek Rafał GM3 Pro
Żaczek Wioletta Open Pro
810 Żarlińska Olga FK2 GO Sport Scrapper Team