Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

24H MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 1 (punkty: 442-500)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
1 445 309 Antoniuk Piotrek Warszawa 24
1 472 107 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team
1 469 241 Balcerzak Paweł Wola Rowska Ineos
1 481 259 Banaszek Paweł Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON)
1 447 262 Barańczyk Piotr Jabłonna Wieliszew Heron Team
1 464 398 Bednarek Paweł Mrągowo
1 467 3 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
1 442 336 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
1 494 279 Dobrzyński Michał Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB TEAM
1 472 397 Fabijański Dariusz Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
1 471 237 Furtak Sławomir Chotomów Bike Fun Legionowo
1 469 123 Gajewski Karol Stare Lipiny ANG Spółdzielnia
1 454 112 Gałązka Norbert Dziekanów Leśny Retro Stork Team
1 444 201 Gąsiewski Krzysztof Ełk MTB EŁK PROSTKI
1 483 334 Grudny Bartłomiej Warszawa Bródno Alltop STAG Team
1 457 381 Grządka Przemysław Warszawa PZU Sport Team
1 477 352 Gukiewicz Łukasz Warszawa Velcredo Factory Team
1 444 318 Jackowiak Michał Toruń
1 445 125 Kalita Marek BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów
1 477 12 Kaniewski Rafał Marki RAFBIKE CYCLING TEAM
1 495 411 Karwat Kamil Józefów świat rowerów Merida Team
1 462 294 Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
1 492 369 Knapczyk Piotr Skrzeszew PZU Sport Team
1 447 145 Kordek Sergiusz Łomianki GERAPPA
1 459 329 Kostrzewa Michał Radom KOMOBIKE SCOTT
1 493 19 Kowalski Paweł Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource
1 490 100 Krakowiak Piotr Legionowo Zamana Group
1 457 242 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn
1 486 177 Krzywiel Mariusz Gdynia Rowerowe Przymorze
1 445 110 Kulesza Łukasz Kobyłka Retro Stork Team
1 445 108 Majewski Artur Kobyłka Retro Stork Team
1 495 111 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty Retro Stork Team
1 444 257 Matusiak Bartosz sieradz bajkszop.com
1 446 288 Milewski Bartosz Warszawa
1 447 233 Mitas Jarosław Warszawa Ibox M Liga Cycling Team
1 458 451 Niemczyk Rafał Stare Babice Polski Klub MTB
1 450 181 Nowicki Rafał Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
1 495 116 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi KOMOBIKE SCOTT
1 446 50 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB
1 475 379 Pięta Paweł Zabrze PM BIKE RACING TEAM
1 460 136 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn
1 473 243 Płoski Adam Ciechanów T4B team
1 452 402 Pociask Maciej Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
1 470 252 Polonis Wiktor Płock VICTOR MTB RACING
1 458 263 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team
1 483 447 Snopczyński Maksymilian Lipków Warszawski Klub Kolarski
1 500 113 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team
1 457 209 Strzemieczny Tomasz PŁOCK Loyalty Point (powered by DECATHLON)
1 465 185 Szafran Arkadiusz Zelów LSKK Lityński Bełchatów
1 479 339 Szałaj Jacek Białystok DABARTI-PIE3CKI TEAM
1 456 295 Tomaszewski Jakub Legionowo Timbud Team
1 451 206 Trawkowski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team
1 463 343 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków
1 443 130 Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI
1 476 196 Wiśniewski Piotr Ełk
1 494 169 Wojtkowski Adam Wyszków CATENA WYSZKÓW
1 442 364 Wolf Mateusz Warszawa
1 500 137 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Centrum Rowerowe Olsztyn Team
1 478 161 Wołosz Wojciech OSTROŁĘKA KK24h
1 470 231 Wróblewski Nikodem Suwałki MTB Suwałki
1 482 338 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
1 451 127 Zięba Adam Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów
Partnerzy