25/26.07
sob.-nie.
Janów Lubelski
I
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

24H MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 4 (punkty: 356-379)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
4 359 0 Adamiec Piotr Józefów GO Sport Scrapper Team
4 367 0 Adamski Bartłomiej Boruty WGR Team
4 369 0 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO Sport Scrapper Team 344
4 359 0 Antoniak Paweł Pisz Olikom Team
4 358 0 Arnold Waldemar Warszawa Clear Bike Team 358
4 359 0 Baczewski Jerzy łódź 378
4 378 0 Bakuła Marek Raszyn GEODETIC DOBRY KURS TEAM
4 356 0 Banach Jakub Justynpów
4 360 0 Bańka Piotr MARKI MCP Bike Team
4 356 0 Baraniecka Anna Puławy
4 379 0 Barbarski Dariusz Marzęcice
4 369 0 Bazan Jacek Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 357
4 371 0 Berezowski Andrzej Warszawa
4 366 0 Białas Piotr Piastów
4 363 0 Bielawski Krzysztof ATOL BIKE
4 378 0 Bieniecki Michał Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
4 376 0 Bińczarski Patryk
4 358 0 Błaszczak Katarzyna Chełm AZART PELETON CHEŁM
4 369 0 Błazucki Piotr JÓZEFÓW CNC Warszawa Blaze Technology
4 376 0 Borkowski Marcin Legionowo 376
4 372 234 Borysiuk Agnieszka Warszawa Alltop STAG Team 361
4 372 0 Brochacki Lech MTB EŁK PROSTKI
4 357 0 Brulińska Monika PŁOCK Płocki Klub Kolarski
4 361 1678 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
4 369 0 Brzostowski Tomasz Olsztyn
4 356 0 Byczyk Mariusz LUBLIN
4 368 0 Chmielewska Magda Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
4 356 0 Chojecki Michał OTWOCK
4 356 0 Chwiej Karolina Brwinów KOMOBIKE SCOTT
4 363 0 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock 376
4 366 0 Cichal Michał Włocławek
4 368 0 Cieślak Daniel Legionowo 368
4 374 0 Ciskowski Marcin Legionowo DAX Rowery Legionowo 374
4 360 0 Cyckiewicz Robert LEGIONOWO Bike Fun Legionowo
4 360 0 Cywińska Barbara Lublin Cywińscy 318
4 365 0 Cywińska Weronika Lublin Cywińscy 372
4 377 0 Dąbroś Łukasz Nowy Dwór Mazowiecki Deutsche Bank Bike Team
4 372 0 Dąbrowski Jarosław Szczecin 372
4 366 0 Dobrzyński Seweryn Brzeźnio Scanfil Poland
4 365 0 Domański Krzysztof Ostróda
4 370 0 Dominiak Tomasz Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl
4 356 0 Dorneanu Alex Bydgoszcz
4 359 0 Dubaj Robert Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 359
4 365 0 Dudzik Robert WARSZAWA SuperDrob Bike Team
4 362 0 Emerla Tomasz Chełm KC ODJAZD
4 358 0 Enache Marius Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz
4 379 0 Fidurski Wiesław Złotów LKS Drogowiec Złotów
4 365 0 Firmańczuk Michał Łódź
4 378 0 Fiszer Agnieszka Brodnica
4 363 0 Gabrylewicz Ewa EŁK MTB EŁK PROSTKI 362
4 365 0 Gabryszewski Robert Lipno
4 365 0 Garboliński Tomasz Warszawa
4 371 0 Gbyl Jacek Orle
4 367 0 Giedzicz Andrzej Łomianki AMMG 367
4 372 0 Glinkowski Jerzy WARSZAWA
4 376 0 Gliński Szymon Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 354
4 367 0 Gorban Tatyana Kaliningrad
4 363 0 Gorczycki Jakub CZARNOWO Continental
4 363 0 Gordon Piotr Warszawa FIS Bikers Team 363
4 367 112 Górnik Adam Łódź Only You Bike Team 367
4 377 0 Grabek Radek Warszawa 377
4 363 0 Grabias Ireneusz Biłgoraj
4 363 0 Grabski Marcin Łódź 350
4 370 0 Grochowski Jacek warszawa
4 360 0 Grochowski Paweł Puławy
4 370 0 Grudniewski Tomasz Otwock 364
4 376 0 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 346
4 363 0 Grzegorczyk Tadeusz Ełk MTB TEAM EŁK
4 371 0 Grzelak Agnieszka Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
4 370 0 Grziwa Thomas Hanau Spessart Bergziegen
4 368 0 Grzybek Tomasz Bochnia Sprint Team Bochnia
4 361 0 Grzybowski Marcin Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 343
4 378 0 Gumienik Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski
4 361 0 Gumienik Paweł Janów Lubelski
4 378 0 Gut Patryk Falenica
4 357 0 Herc Sławomir Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team
4 357 0 HŁasko Ania JÓZEFÓW
4 359 808 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 364
4 372 0 Iwański Tomasz Warszawa PRZYPAŚNIKI TEAM
4 365 0 Jakubiak Bartosz Legionowo 365
4 361 0 Jaroszewicz Emilia Ełk MTB EŁK PROSTKI
4 379 0 Jarzębowski Maciej Rypin Agrolok Sport Team 349
4 373 0 Jasiński Tomasz Zalesie Górne 373
4 372 0 Jaworski Łukasz OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 361
4 373 0 Jaworski Mikołaj Warszawa Autobus z napisem `Koniec`
4 379 0 Jazgara Robert Warszawa
4 378 0 Jermakowicz Bartłomiej Piaseczno COZMOBIKE TEAM 378
4 378 0 JÓŹwiak PrzemysŁaw LUBLIN Wolni Team
4 363 0 Juchniewicz Artur Warszawa 363
4 373 0 Juchniewicz Dominik Warszawa 373
4 376 1234 Jusiak Jacek JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW
4 375 0 Kaczorowski Aleksander Sikory Wieliszew Heron Team
4 359 0 Kaczyński Michał Mrągowo MKK-Korba
4 360 0 Kado Mirosław Łajski Wieliszew Heron Team
4 359 0 Kalinowska Justyna Legionowo 359
4 377 0 Kalinowski Grzegorz Olsztyn LIBRO Cycling Team 379
4 371 0 Kalinowski Szymon LIBRO Cycling Team
4 379 0 Kamiński Piotr Ciechanów
4 360 0 Kamiński Robert Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
4 365 0 Kamiński Witold Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 340
4 360 0 Kapica SŁawomir JANÓW LUBELSKI
4 357 0 Karbowiak Michał Warszawa
4 357 0 Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski
4 357 0 Karpiesiuk Hubert CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 357
4 361 0 Kaska Paweł Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
4 362 0 Kazińska Katarzyna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
4 377 0 Kempka Mariusz Mława TEMPO MŁAWA
4 377 0 Kisicki Tomasz Radomno
4 358 0 Klech Jerzy Olsztyn
4 362 0 Klicki Tomasz Marki MCP Bike Team
4 369 0 Klimaszewski Mariusz Turowo
4 377 0 Kłudkiewicz Antonina Stare Babice IFON KolarzKlub
4 379 0 Kmieć Piotr Kutno
4 377 0 Knapczyk Małgorzata Skrzeszew New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
4 374 0 Kobus Cezary Piaseczno
4 360 0 Kominek Mikołaj Józefów 360
4 379 0 Komorowski Michal Kepiaste
4 377 0 Komur Dariusz Wrocław
4 368 0 Kosko Magdalena Ząbki MCP Bike Team
4 378 0 Kowalczyk Michał Janówka
4 359 0 Kowalczyk Paweł Podlaska Grupa Rowerowa
4 367 0 Kowalczyk Zbigniew NOWY KRĘPIEC Mełgiewska 10 MTB Team LUBLIN
4 363 0 Kowalska Małgorzata Warszawa Strabag Bike Team
4 359 0 Kowalski Artur Koszajec
4 378 0 Kowalski Daniel Warszawa
4 378 0 Kowalski Ireneusz Stalowa Wola
4 368 0 Kozanecka Marta Uniejów Dell Team 399
4 366 0 Kozłowski Robert Olsztyn
4 372 0 Krętkowska Anna CIECHANÓW T4B team
4 363 0 Krolikowski Paweł Włocławek
4 361 0 Król Paweł Grzegorz Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team
4 378 0 Królewski Karol Józefów
4 360 0 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 349
4 356 0 Krzyżanowski Paweł Włocławek
4 370 0 Krzyżanowski Przemysław Legionowo 370
4 374 0 Księżak Karolina Warszawa Loyalty Point Racing Team 384
4 366 0 Kubiak Adam Loyalty Point Racing Team
4 376 0 Kuflewski Piotr Puławy 351
4 362 0 Kulig Michal
4 365 0 Kulińska Dorota Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 356
4 357 0 Kuś Marcin Gołków 357
4 378 0 Lach Maciej
4 359 0 Laskowska Natalia Nowy Dwór Mazowiecki
4 365 0 Lewandowska Izabella Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
4 376 0 Lewandowski Sławomir Lipno Lipa MTB
4 369 0 Lipiec Jacek Nieporęt 369
4 357 0 Lubecki Andrzej Olsztyn
4 376 0 Ławiak Tomasz Warszawa 357
4 373 0 Łopacz Adam 373
4 367 0 Łukasiewicz Łukasz WARSZAWA
4 367 0 Majcher Łukasz Krężnica Jary Wolni Team
4 356 0 Majchrzyk Paweł Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM
4 362 0 Majek Mariusz Józefin GO Sport Scrapper Team
4 374 0 Majewski Maciej Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource
4 374 501 Majewski Maciej Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource
4 373 0 Małyska Emil LUBLIN 369
4 358 0 Małyska Paweł Łódź 358
4 378 0 Małysz Katarzyna Legionowo GO Sport Scrapper Team 344
4 369 0 Mańka Wojciech Garbów Cisowianka
4 357 0 Mańkowska Ewelina Poznań Alltop STAG Team
4 372 0 Marcinek Krzysztof Lublin PZU Sport Team 353
4 360 0 Marzoch Łukasz Ząbki 360
4 374 0 Matracki Paweł Olsztyn Personal Triathlon
4 370 0 Merkiewicz Olgierd Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 370
4 357 0 Michalonek Piotr Olsztyn
4 370 0 Miksa Cezary Józefów
4 378 0 Milkiewicz Anna Toruń
4 363 0 Młynarski Tomek WARSZAWA 363
4 375 0 Mołotkiewicz Jakub Warszawa
4 366 0 Motylewska Marta Płock Płocki Klub Kolarski
4 374 0 Moykowski Aleksander Warszawa
4 360 0 Mroczkowski Tomasz Warszawa 360
4 357 0 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE
4 361 0 Nadulski Grzegorz Świdnik GTCGARAGE
4 379 500 Nałęcz Jan Ciechanów 357
4 360 0 Nesterowicz Jakub Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 359
4 375 0 Nesterowicz Sambor Zielonki Wieś Sport21 Racing Team
4 370 0 Niewiarowska Olga Józefów
4 370 0 Nita Rafał Nisko BIKE CLUB Janów Lubelski
4 374 0 Nocuń Anna Warszawa 306
4 363 0 Nowak Filip Warszawa
4 362 0 Nowak Julia Józefów GO Sport Scrapper Team
4 379 0 Nowakowski Rafał Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 379
4 371 0 Nowosiński Wojciech Jablonna 371
4 358 0 Nowotko Jarosław Warszawa Spinaker Team 358
4 357 0 Nożewski Adam Piaseczno IGT MTB TEAM
4 365 1201 Obidziński Dariusz Łódź Dell Team 337
4 365 0 Orłowski Dominik Gródki
4 362 0 Ostrowski Paweł Brodnica
4 379 0 Oszkiel Kamil Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 379
4 364 0 Oszkiel Katarzyna NC+ SPORTS TEAM
4 361 0 Pacuk Dariusz Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
4 368 0 Paluch Piotr Warszawa 368
4 356 0 Palusiński Bartek Kraków 356
4 376 0 Panasiuk Piotr Warszawa 374
4 371 0 Paprota Przemysław Płońsk AGR Płońsk 371
4 371 0 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 332
4 356 0 Paszkiewicz Dariusz Piaseczno 356
4 377 0 Patalan Dariusz NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM
4 365 1000 Paterak Anna Warszawa Team PKO Bank Polski 365
4 358 0 Piątek Katarzyna Warszawa 339
4 379 0 Piętka Jarosław Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock
4 369 0 Pikulski Wojciech Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
4 369 0 Piskorski Karol Zamość Roztocze Cycling Team
4 370 0 Plewiński Grzegorz Bodzentyn Bodzentyn Team
4 375 1200 Pociask Adam NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 375
4 370 0 Porczyk Ernest Rawa Mazowiecka
4 369 0 Poruszek Marta Warszawa Alumex MTB Team 359
4 372 0 Przesław Damian Warszawa Wesoła
4 360 0 Pstrokoński Piotr Łódź
4 366 0 Ptaszyński Damian Grochowalsk
4 369 0 Pyłko Grzegorz Mława Kross Staff Team
4 374 1978 Pytlak Adam Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 395
4 372 0 Rach Serge Warszawa 372
4 378 0 Radzikowski Adam ELIZÓWKA BikeRoomTeam Lublin
4 379 0 Raszkiewicz Jacek Ostróda
4 371 0 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
4 368 0 Rogoziński Jarosław Warszawa 364
4 361 0 Rogucki Robert Ełk PT Mazury Team Ełk
4 370 0 Rowińska Zofia Szczebra Suwalska Szkółka Rowerowa
4 358 0 Rozner Bartosz Piaseczno
4 371 0 Rybicki Krzysztof Łochów
4 364 0 Rzepnikowski Mariusz Brodnica
4 357 0 Sakowicz Aleksander Gajewo
4 374 0 Sarnowska Renata Ciechanów T4B team 318
4 363 0 Sawicka Aleksandra Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 363
4 377 0 Siekierzyński Adrian Warszawa
4 363 0 Sikorski Andrzej Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 394
4 369 0 Siwiak Robert Sokołów Podlaski
4 369 0 Siwiński Zdzisław WARSZAWA Polski Klub MTB
4 363 0 Skomin Mariola Ełk
4 373 0 Skorek Marek Otwock TS Meran-Otwock 373
4 367 0 Skrzyniecki Piotr Brodnica
4 357 0 Słowik Marek Warszawa 357
4 370 0 Sobczak Mariusz Puławy
4 370 0 Sobiech Łukasz Warszawa
4 375 0 Sobkowiak Agnieszka Toruń IGT MTB TEAM 339
4 362 0 Sobolewski Krzysztof Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 362
4 362 0 Socha-Mudlaff Monika TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
4 364 0 Solecki Łukasz Tomaszów Mazowiecki
4 368 0 Stanaszek Tadeusz Karczew SuperDrob Bike Team 377
4 372 0 Stapf Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
4 375 0 Stefanowski Grzegorz Ciechanów haftomaniak.pl
4 362 0 Stępniak Anna Brwinów IFON KolarzKlub 345
4 371 0 Stryjewski Robert CIECHANÓW JURAND Ciechanów
4 372 0 Supińska Paula Prostki MTB EŁK PROSTKI
4 365 0 Surdyk Joanna Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM
4 375 0 Szafraniec Michał Piotrków Trybunalski
4 364 0 Szatkowski Łukasz Warszawa Jednoosobowy Abu Ya Man Team 364
4 376 0 Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 375
4 370 0 Szczepanik Adam Zduńska Wola Endurocross
4 358 0 Szczepanik Jacek Zduńska Wola Endurocross
4 379 0 Szczepański Tomasz Otwock
4 356 0 Szczygielski Andrzej LUBLIN
4 363 0 Szeląg Robert Będowice
4 361 0 Szewczyk Andrzej Warszawa
4 377 0 Szpitun Maciej Lublin
4 376 0 Szymaniak Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 374
4 375 0 Szymborski Artur KLEMBÓW
4 358 0 Ścibisz Paweł Poznań Alltop STAG Team
4 370 0 Śliz Krzysztof Łódź
4 364 0 Ślusarczyk Konrad Warszawa HONZIKI
4 374 0 Świątkowski Stanisław Piaseczno OLSH Paramedyk PKMTB 369
4 367 0 Świderska Anna Ełk MTB TEAM EŁK 367
4 363 0 Świerczewski Jan Warszawa 363
4 377 0 Świtkowski Jacek Szempekowo
4 372 0 Tabor Filip Dębe Warszawski Klub Kolarski
4 357 0 Taciak Sebastian Warszawa 357
4 372 0 Tajchman Tomek Otrębusy 356
4 363 0 Troinski Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team
4 373 0 Trzciński Patryk JÓZEFÓW
4 367 0 Tumaniec Joanna Olsztyn Cryospace Olsztyn 358
4 375 0 Tyszkiewicz Mariusz Olsztyn
4 371 0 Urbańska Marta Łódź Łódź Kocha Sport
4 377 0 Urbański Bartłomiej Warszawa
4 370 0 Urbański Piotr Łódź 357
4 359 0 Wadecki Mikołaj Sochaczew SUNRACE LEGIA ROCK MACHINE 359
4 357 0 Wal Mariusz Lublin Isover MTB Team Lublin 357
4 379 0 Walczak Maciej Warszawa Team PKO Bank Polski 379
4 362 0 Walczyk Marcin Warszawa
4 377 0 Walenciak Paweł Warszawa
4 368 157 Walewicz Tomasz Włocławek 355
4 358 0 Warcaba Mateusz Dobre miasto Dobromoejski Klub Biegacza ,, odcisk`
4 360 0 Warzywoda Jakub Warszawa 360
4 369 0 Wawrzyniuk Ernest Silno
4 376 2005 Wejner Olgierd Marki MCP Bike Team 370
4 375 0 Wekiera Michał Warszawa
4 375 0 Wilk Zuzanna Pasłek More Womens Team
4 378 0 Witeska Piotr Gdynia CST 7R MTB TEAM
4 372 0 Wituszyński Przemysław Warszawa Biuro Podróży MarysiaMaRysia
4 366 0 Wojciechowski Marcin Warszawa 370
4 371 0 Wojtarkowski Paweł Józefów
4 358 0 Wolski Michał Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski
4 358 0 Wójcik Leszek warszawa
4 364 0 Wójcik Przemysław Glina AK-SPED
4 359 0 Wróbel Piotr Józefów
4 364 0 Wróblewska Agata Warszawa. Bar Janusz MTB Team 323
4 364 0 Wróblewski Marcin Warszawa
4 373 0 Wyczółkowska Elżbieta Puławy
4 365 0 Wysocki Marcin Jakub Łódź
4 363 0 Yankilevich Igor Warszawa 363
4 359 0 Zaboklicka Aniela Warszawa GO Sport Scrapper Team
4 379 0 Zadrożny Grzegorz Gietrzwałd
4 369 0 Zalewski Mirosław Warszawa TS Meran-Otwock 369
4 359 0 Zalewski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 337
4 374 0 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn
4 376 0 Zawrot Tomasz Ciechanów JURAND Ciechanów
4 359 0 Zdziarski Gerard Ożarów Mazowiecki
4 378 0 Zieleniewicz Aleksander
4 366 0 Zieliński Marek Radom Brak 366
4 378 0 Zurel Waldemar Rypin 363
4 378 0 Żukowski Michał Ciechanów JURAND Ciechanów
4 373 0 Żwawy Robert KOŃSKOWOLA
Partnerzy